Mūsų naujienos

2020-05-21

Saulės energiją galima panaudoti ir elektromobiliams krauti

Dauguma mūsų klientų momentiškai suvartoja 20-30% saulės elektrinės generuojamos energijos. Likusi energija atiduodama pasaugoti į elektros tinklus. Panaudodami savo sugeneruotą elektrą elektromobiliui krauti, žinoma, ženkliai sutaupytumėte.

 • Su APVA parama elektromobiliams galite atgauti 4000 eurų ir daugiau, jei atiduosite utilizuoti savo seną taršų automobilį.
 • Neabejokite – saulės spinduliuotės šalyje pakanka. Pvz. naujos kartos „Nissan Leaf“ elektromobilį su 5000 kWh elektros energijos būtų galima pilnai pakrauti 125 kartus ir nuvažiuoti net iki 30 tūkst. kilometrų.
 • Ir saulės elektrinė, ir elektromobilių įkrovimo stotelė turėtų būti prijungtos į vieną elektros skydelį, o šis prie ESO tinklų. Toks variantas pigesnis ir padės tinkamai paskirstyti energiją Jūsų poreikiams.

Plačiau apie saulės energijos panaudojimą elektromobiliams krauti pasakoja UAB „Saulės grąža“ verslo plėtros vadovas Ignas Dučinskas.

Daugiau
2020-05-15

Parama elektromobiliams 2021

Planuojate įsigyti elektromobilį? Pažangus pasirinkimas. Važiuodami elektromobiliu ne tik prisidėsite prie taršos mažinimo, bet ir sutaupysite. Įsigydami elektromobilį po 2021 m. vasario 2 d. galite pretenduoti į APVA paramą. Parama teikiama tik fiziniams asmenims.

 • 5000 € – naujam elektromobiliui,
 • 2500 € – naudotam elektromobiliui
 • Papildoma 1000 € priemoka, jei elektromobilio pirkėjas savo seną ir taršų automobilį atiduos utilizuoti.
Daugiau
2020-04-30

Elektromobilių krovimo stotelės verslo centre – gautas BREEAM sertifikatas!

Nors elektromobilių krovimo stotelės statant verslo centrą padeda gauti tarptautinį tvariųjų pastatų standarto BREAAM sertifikatą, jos verslui gali būti naudingos ne tik dėl jo:

 • Stotelių apmokestinimas – pelningas pasirinkimas ir vartotojų srauto suvaldymas;
 • Patikimi ir patirtį sukaupę elektromobilių stotelių gamintojai – ranktas į tiesioginį pelną;
 • Galingesnė stotelė – žvilgsnis į ateitį ir vartotojo poreikių įvertinimas.

Elektromobilių įkrovimo stotelių naudą verslui įvertinęs UAB „Saulės grąža“ verslo plėtros vadovas Ignas Dučinskas dalinasi pastebėjimais.

Daugiau
2020-04-23

Elektromobilių įkrovimo stotelės: kodėl į tai verta investuoti jau dabar?

Prognozuojama, jog jau po 7 metų elektros energija bus varomas kas dešimta transporto priemonė. Valstybės parama iki 4000 € įsigyjantiems elektromobilį neabejotinai padidins jų savininkų skaičių Lietuvoje jau šįmet.

 • Kaip pasiruošti, kad elektromobilį vairuojantis potencialus klientas stabtelėtų prie jūsų verslo?

 • Į ką atkreipti dėmesį norint įsirengti puikiai veikiančią ir pridėtinę vertę verslui kuriančią stotelę?

Kodėl į įkrovimo stoteles verta investuoti jau dabar ir kaip efektyviai pritraukti klientus pasakoja UAB „Saulės grąža“ verslo plėtros vadovas Ignas Dučinskas. 

 

Daugiau