Mūsų naujienos

2024-04-15

Netoli Rokiškio gegužę pradedame naujo saulės elektrinių parko statybas

Dar šiemet Lietuvoje pradės veikti naujas saulės elektrinių parkas. Šis saulės energijos bendrovės „Saulės grąžos“ parkas bus statomas Čedasų miestelyje, netoli Rokiškio. 2 MW galios saulės parko rezervuoti jau gali fiziniai asmenys.

Daugiau
2024-03-25

Inverteriai saulės elektrinėms

Inverteriai gali skirtis ne tik techninėmis charakteristikomis, bet ir kokybe. Todėl šių, bene svarbiausių saulės sistemos komponentų pasirinkimą reikia įgyvendinti itin atsakingai.

Šiame straipsnyje pabandysime suprantamai paaiškinti, kas yra inverteris ir kodėl jis toks svarbus. Taip pat trumpai palyginsime plačiai paplitusius inverterių modelius ir aptarsime esminius dalykus, kuriuos būtina žinoti įgyvendinant inverterio pasirinkimo procesą.

Daugiau
2024-03-15

Ar pakanka Lietuvoje saulės sugeneruotos energijos namų ūkio poreikiams patenkinti?

Lietuva yra šalis, kuri pastaraisiais metais labai aktyviai investuoja į atsinaujinančios energijos šaltinius, ypač saulės energiją. Tačiau kyla klausimas, ar ši energija gali patenkinti visus namų ūkio poreikius Lietuvoje? Šiame straipsnyje aptarsime šį klausimą.

Daugiau
2024-03-08

Kas bendro tarp saulės elektrinių bendrovės ir vis populiarėjančio padelio?

Pavasarį daugiau energijos ne tik saulės elektrinių savinininkams, bet ir padelio kortuose. Kovo 2 d. „Rato“ padelio arenoje vykusiame turnyre dalyvavo net 51 pora. „Abu šiuos dalykus sieja ir paprastumas – padelį lengva pradėti žaisti, o ir saulės elektrinę turėti gali kiekvienas“, – sako Deiminta Noreikienė, saulės elektrinių bendrovės „Saulės grąža“ direktorė.

Daugiau
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14